Hekimlere ‘Akılcı İlaç Kullanımı’ eğitimi verildi

Adıyaman'da görev yapan aile hekimleri ve toplum sağlığı merkezi hekimlerine 'Akılcı İlaç kullanımı' ile ilgili eğitimler verildi.

Hekimlere ‘Akılcı İlaç Kullanımı’ eğitimi verildi
Adıyaman
Adıyaman’da görev yapan aile hekimleri ve toplum sağlığı merkezi hekimlerine ‘Akılcı İlaç kullanımı’ ile ilgili eğitimler verildi.

Antibiyotiklerin akılcı kullanımısın sağlanması için Sağlık Müdürlüğü Konferans Salonunda hekimlere yönelik eğitim verildi.

Sağlık Bakanlığının başlatmış olduğu Akılcı İlaç Kullanımı Ulusal Eylem Planı Kapsamında Adıyaman genelinde görev yapan aile hekimlerine ve toplum sağlığı merkezi hekimlerine yönelik ‘Akılcı İlaç Kullanım’ konulu eğitim veriliyor.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Sezgin Sayiner ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç Dr. Habip Almış tarafından veriliyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...