Besni’de şehit babasından anlamlı yardım

Adıyaman'ın Besni ilçesinde Şehit Eren Kupal'ın babası Haceli Kupal tarafından Anadolu Sakatlar Derneği Besni Şubesine ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere 4 adet tekerlekli sandalye verildi.

Besni’de şehit babasından anlamlı yardım
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni ilçesinde Şehit Eren Kupal’ın babası Haceli Kupal tarafından Anadolu Sakatlar Derneği Besni Şubesine ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere 4 adet tekerlekli sandalye verildi.

Besni Anadolu Sakatlar Derneğinde düzenlenen tekerlekli sandalye tesliminde Besni İlçe Jandarma Komutan Vekili Arif Bekar ve Gazeteci E. Soydan Doğru hazır bulundu. Şehit Eren Kupal’ın Babası Haceli Kupal, sandalyelerin hayırlı olmasını dilerken, Besni Anadolu Sakatlar Derneği Başkanı Ömer Arslan ise Kupal’a teşekkür etti. Arslan, "İhtiyaç sahibi engelli arkadaşlarımıza dağıtılmak üzere Haceli Kupal tarafından derneğimize 4 adet tekerlekli sandalye verildi. Biz de bu tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Hayırseverlerden gelen yardımları ihtiyacı olan kişilere ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Engelli kardeşlerimizin başkalarına bağımlı kalmadan hayatlarını sürdürebilecekleri yetenekleri var. Bir insanın engelli olması onun diğer insanlar gibi yaşaması, çalışması ve de başarılı olmasına bir engel teşkil etmemektedir. Biz dernek olarak engelli arkadaşlarımızın her şeye rağmen yaşama sevincini kaybetmemesi için canla başla mücadele ediyoruz" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...