Müdür Kızılkaya’dan Türkmen aileye ziyaret

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Zeynep Turgut İmam Hatip Ortaokulunda öğrenim gören Iraklı Firdevs Fettan'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Müdür Kızılkaya’dan Türkmen aileye ziyaret
Adıyaman
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Zeynep Turgut İmam Hatip Ortaokulunda öğrenim gören Iraklı Firdevs Fettan’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Irak’tan Adıyaman’a ailesiyle birlikte gelen Zeynep Turgut İlköğretim Okulunda eğitim gören omurilik rahatsızı olan Iraklı Firdevs Fettan, Adıyaman Valiliği ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün girişimleri sonucunda Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyat edildi. Gördüğü tedavinin ardından hastaneden taburcu edilen Iraklı Firdevs Fettan’ı, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Maarif Müfettişleri Başkanvekili Atıf Bostancı, Okul Müdürü Mehmet Ateş ve öğretmenleri ziyaret etti.

Firdevs Fettan’a geçmiş olsun dileklerinde bulunan Müdür Kızılkaya ile beraberindeki heyete teşekkür eden aile ise kızın tedavisinde destek verenlere teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...