Üniversitede 15 Temmuz Şehitleri konseri

İnönü Üniversitesinde Müzik Öğretmenliği Korosu ve Orkestrası tarafından 15 Temmuz Şehitleri konseri verildi.

Üniversitede 15 Temmuz Şehitleri konseri
Malatya
İnönü Üniversitesinde Müzik Öğretmenliği Korosu ve Orkestrası tarafından "15 Temmuz Şehitleri" konseri verildi.

Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezinde verilen konseri, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdulkadir Baharçiçek, İnönü Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Hakan Erkuş, Rektör Danışmanı Doç. Dr. İlhan Erdem, Türkiye Gazi ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şubesi Başkan Yardımcısı Serdal Koç, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci izledi. Konser İnönü Üniversitesi Mehteran Topluluğu tarafından verilen mehter gösterimiyle başladı. 15 Temmuz Darbe Girişimi şehitlerinin isimleri ve darbe girişimi gecesi yaşananların fotoğraflarla sinevizyona yansıtıldığı konserde, sinevizyon eşliğinde 15 Temmuz şehitleri anısına şiirler okundu, türküler seslendirildi.

Görme engelli öğretmen Habib İbar tarafından seslendirilen "Türkiyem" şarkısı izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Konserin sonunda Rektör Kızılay, Koro Şefi Ali Ayhan ve koro üyelerine çiçek vererek, kırmızı ve beyaz karanfil dağıttı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...