Darende’de devlet vatandaş buluşmaları

Darende Kaymakamlığı tarafından geleneksel hale getirilen 'Devlet Vatandaş Buluşması' adlı toplantının sonuncusu ilçeye bağlı Ağılbaşı Mahallesinde yapıldı. Toplantıda mahallenin çözüm bekleyen sorunları görüşüldü.

Darende’de devlet vatandaş buluşmaları
Malatya
Darende Kaymakamlığı tarafından geleneksel hale getirilen ‘Devlet Vatandaş Buluşması’ adlı toplantının sonuncusu ilçeye bağlı Ağılbaşı Mahallesinde yapıldı. Toplantıda mahallenin çözüm bekleyen sorunları görüşüldü.

Ağılbaşı Mahallesi kültür evinde yapılan toplantıda Mahalle Muhtarı Zeynel Kılınç, mahallenin en önemli sorununun içme suyu ve yol olduğunu söyledi. Kılınç, “Mahallemizin içme suyu sorunu çözülmezse bir çok ailemiz göç edecektir. İlçeye 45 km mesafedeyiz, yaz aylarında nüfusumuz 4 bine ulaşıyor dolayısı ile yaz aylarında içme suyu sorunu daha da çekilmez hal alıyor. Bizim öncelikle bu sorunumuzun çözülmesi lazım” ifadelerini kullandı. Darende Kaymakamı Enver Hakan Zengince ise, "Toplantıya ciddi bir katılım var. Ben bu katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarla bir araya gelmenin önemli katkıları vardır. Bizim göremediğimiz sizlerin gördüğü sorunlar olabilir. Bu toplantıların önemi budur. İstişare etmek, sorunlar ve önerileri vatandaşlardan bire bir dinlemek ve çözüm yolları aramaktır. Bu toplantıda Ağılbaşı Mahallemizin en önemli sorununun içme suyu olduğunu öğrendik, amacımız bu sorunlara çözüm bulmak” şeklinde konuştu.

Toplantıya Kaymakam Enver Hakan Zengince, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mehmet Dengir Maden, Ağılbaşı Mahalle Muhtarı Zeynel Kılınç, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...