Diva-Sen’in Erzurum Şube Başkanı Karadaş oldu

'İnsan Sevgisi Önceliğimiz Olacak' mesajı vererek göreve başlayan Diva-Sen Erzurum Şube Başkanı Yusuf Karadaş, Diva-Sen olarak Milli ve manevi değerlerimizi en üst düzeyde tutarak çalışacağız dedi.

Diva-Sen’in Erzurum Şube Başkanı Karadaş oldu
Erzurum
‘İnsan Sevgisi Önceliğimiz Olacak’ mesajı vererek göreve başlayan Diva-Sen Erzurum Şube Başkanı Yusuf Karadaş, “Diva-Sen olarak Milli ve manevi değerlerimizi en üst düzeyde tutarak çalışacağız” dedi.

Erzurum’da Diva-Sen’in çatısı altında daha etkin hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Diva-Sen Erzurum Şube Başkanı Yusuf Karadaş, “Görev yaptığım sürece ben ve mesai arkadaşlarım kimseyi incitmeden öncelikli değerimiz sevgi, hoş görü olacak. Sendikalarımız, sivil toplum kuruluşları bir ülke için önemlidir. Önemli olan gücümüzü üyelerimizin, ülkemizin ve bütün insanlığın yararına kullanabilmektir. Gücümüzü korumak için teşkilatlarımızı canlı tutmalıyız. Etkin ve verimli bir din hizmeti için maddi gereksinimler ve manevi donanımı sağlamak zorundayız. Din görevlilerimiz insan ve İslamiyet’i buluşturan çok şerefli bir görevi yerine getiriyor. Diva-Sen olarak toplumun belirli bölümlerini değil; bütün insanlığın muhatap olduğu bir mesleği icra ediyoruz. Din görevlisi her alanda olduğu gibi sivil toplum kuruluşlarında da farkını ortaya koymalıdır. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da milli ve manevi değerlerimizi en üst düzeyde tutarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Diva-Sen Erzurum Şubesi olarak hizmetlerimizin daha verimli olabilmesi adına ilçe teşkilat çalışmalarımıza önem vererek teslim aldığımız bu önemli görevimiz Erzurum’a hayırlı, uğurlu olsun diliyorum” açıklamalarında bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...