Emeklilerin Konut Projesi Bakanlar Kuruluna taşınacak

Türkiye Emekliler Derneği Erzurum şube Başkanı Ahmet Degen ve yönetimi Başkent Ankara'da Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Recep Akdağ ile yaptığı görüşmede çok önemli bir çalışmaya imza attı.

Emeklilerin Konut Projesi Bakanlar Kuruluna taşınacak
Erzurum
Türkiye Emekliler Derneği Erzurum şube Başkanı Ahmet Degen ve yönetimi Başkent Ankara’da Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Recep Akdağ ile yaptığı görüşmede çok önemli bir çalışmaya imza attı.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu döneminde vaat edilen Emeklilere konut projesinde yoğun uğraşlar veren Türkiye emekliler Derneği Erzurum Şube Başkanı Ahmet Degen, beraberinde Başkan yardımları Necdet Seven ve Lütfü Yıldız ile birlikte Ankara’da temaslarda Bulundu. Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı’yı Makamında ziyaret eden dernek yöneticileri, son gelişmeleri Milletvekili Ilıcalı’ya aktardı. Emeklilerin konut projesinde takdire şayan çalışmalara imza atan Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı önce Toplu Konut idaresi yetkilileri ile görüşme yaptı ve Erzurum’a yapılması planlanan konutlardan emeklilere daha fazla pay ayrılması noktasında talep de bulundu. Samimi bir atmosferde geçen ziyaret’te Milletvekili Ilıcalı daha sonra Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Recep Akdağ’ı arayarak dernek yöneticilerine görüşme imkanı sağladı.

Milletvekili Mustafa Ilıcalıyı ziyaretin ardından Başbakan Yardımcısı Prof. Dr Recep Akdağ’ın makamına geçen dernek Başkanı Ahmet Degen ve yönetim kurulu üyeleri, Burada Erzurum’da yapılan çalışmalar ve Emeklilere konut projesinde gelişen durumu Başbakan Yardımcısı Akdağ’a anlattılar. Önce dernek Başkanı Ahmet Degen’den bilgiler alan Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Recep Akdağ, emeklilere konut projesinde hükümet olarak üzerlerine düşeni yapmaya gayret gösterdiklerini belirterek, “emeklilerimizin bütçelerini sarsmadan ev sahibi olma noktasında konuyu Bakanlar kuruluna sunalım. Sayın cumhurbaşkanımızın da bu konuda çok olumlu bir karar vereceğini umuyoruz. Bakanlar kurulundan çıkacak karara göre emeklilerimiz için bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sevindirici haberleri paylaşmak istiyoruz. Ayrıca Türkiye’deki diğer illere nazaran emekliler derneği Erzurum şube Başkanlığının yoğun gayretlerini de yakından takip ediyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...