Aranan 3 şüpheli yakalandı

Türkiye genelinde yapılan uygulama kapsamında Elazığ'da aranma kaydı bulunana 3 şüpheli yakalandı.

Aranan 3 şüpheli yakalandı Güncel

Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde gençleri alkol düşkünlüğünden, uyuşturucu maddelerden, kumar gibi kötü alışkanlıklardan ve cehaletten korumak amacıyla ülke genelinde eş zamanlı olarak Güvenli Eğitim Uygulaması yapıldı. Elazığ’da da İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından il ve ilçelerde yapılan uygulamada 119 umuma açık istirahat ve eğlence yerleri denetlendi.

Uygulama dahilinde toplam bin 244 şahıs sorgulanırken, çeşitli suçlardan dolayı aranma kaydı olduğu tespit edilen 3 kişi yakalanarak gözaltına alındı. İş yerlerine yönelik olarak yapılan denetimlerde ise, 1 iş yerine ruhsatsız olarak faaliyet göstermekten, 1 İnternet kafeye filtre programı bulundurmamaktan, 2 iş yerine sigortasız işçi çalıştırmaktan, 5 iş yerine kapalı alanda sigara içirmekten ve 12 şahsa da kapalı alanda sigara içmekten idari işlem uygulandığı bildirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...