Atletizm kursiyerleri 3 dalda birinci oldu

Adıyaman'ın Kahta İlçe Halk Eğitim Merkezi atletizm kursiyerleri 3 kategoride derece elde etti.

Atletizm kursiyerleri 3 dalda birinci oldu
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta İlçe Halk Eğitim Merkezi atletizm kursiyerleri 3 kategoride derece elde etti.

Kahta ilçe Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde Ramazan Mihnet’in çalıştırdığı atletizm kursu öğrencileri yapılan Amatör Saha Sporları müsabakalarında 3 dalda birinci oldu.

52 Sporcunun katıldığı minikler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde mücadele eden Halk Eğitim Merkezi atletiz kursiyerleri 3 kategoride de derece elde eden kursiyerler başarı belgelerini Halk Eğitimi Merkezi yetkililerinden aldı.

Kahta Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Güllü, “Çocuklarımız ve gençlerimiz için kaliteli bir eğitim vermek ne kadar önemli ve gerekli ise, onların fiziksel, sosyal gelişimlerini sağlamak da o kadar önemlidir. Bu nedenle çocuklarımızı ve gençlerimizi sporla buluşturarak hem sosyalleşmelerini sağlıyoruz hem de gençlerin kötü alışkanlıklar edinmesine engel oluyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...