Okan Sarı, Hokey Federasyonu MHK Başkanlığından istifa etti

Hokey Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Okan Sarı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Okan Sarı, Hokey Federasyonu MHK Başkanlığından istifa etti
Malatya
Hokey Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Okan Sarı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Hokey Federasyonu MHK Başkanlığından istifa eden Sarı, yaptığı açıklamada, “01.03.2007 tarihinde hokey hakemliği, 08.11.2009 tarihinde Merkez Hakem Kurulu üyeliği ve 18.05.2010 tarihinde Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı ile devam eden görevimden 30.10.2017 Pazartesi günü istifa ettim.

Hokey Federasyonu’nun en zor döneminde bu göreve layık görüldüm. Göreve başladığımızda sadece birkaç hakemimiz vardı. Ekibimle beraber çok zor şartlar altında güzel çalışmalar yaptık. İvedilikle hakem camiasını kurumsallaştırmak için hakem kıyafetlerinden başlamak şartı ile müsabaka cetveline, disiplin raporundan, takım listelerine kadar her konuda federasyonumuza yardımcı olmaya çalıştık. Bu kadar olumsuzluğun içinde, artık verimli bir çalışma yapamayacağımı bildiğim ve aynı zamanda hali hazırdaki mevcut yönetiminde yorulduğumuzu ve yıprandığımızı düşündüğünden dolayı MHK Başkanlığımdan istifa etmiş buluyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...