Erzurum’da Anka Temel Personel Eğitim programı düzenlendi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürlüğünde görev yapan personele yönelik, Erzurum'da düzenlenen Temel Personel Eğitim Programına katılan personele, katılım belgesi töreni düzenlendi.

Erzurum’da Anka Temel Personel Eğitim programı düzenlendi
Erzurum
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürlüğünde görev yapan personele yönelik, Erzurum’da düzenlenen Temel Personel Eğitim Programına katılan personele, katılım belgesi töreni düzenlendi.

Atatürk Çocuk Evleri ve Nene Hatun Çocuk Evleri Sitelerinde düzenlenen katılım belgesi dağıtım törenine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, ASP İl Müdür Yardımcıları İsmet Erdal, Zalkif Binici, Atatürk Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Muhsin Arslan, Nene Hatun Çocuk Evleri sitesi Müdürü Nihat Polat, ASP İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Süleyman Duman, Cevat Çimen ve çok sayıda personel katıldı.

İlbaş, burada yaptığı konuşmada, Anka Çocuk Destek Programının etkin bir şekilde uygulanmasının kuruluşlarda koruma ve bakım altında bulunan çocuklara hizmet veren tüm personelin hizmet kapasitesinin arttırılmasıyla mümkün olacağını söyledi.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından düzenlenen eğitimlerin personelin kişisel gelişimine katkı sağladığını belirten İlbaş, ‘’Yaklaşık 150 kişinin katılımıyla 5 gün süren eğitimlerimiz oldukça verimli geçti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Fatma Betül Sayan Kaya kurumsal vizyonun gelişmesi adına elinden geleni yaparak, bu yöndeki sinerjiyi önemsiyor. Hizmet içi eğitim, çalışma yaşamı süresince devam ederek çalışma yaşamının bir alt sürecini oluşturmaktadır, bu açıdan eğitimi çok önemsiyoruz. Erzurum’da 5 gün boyunca devam eden eğitimlerimize katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Sosyal Rehabilitasyon Hizmetleri Dairesi Başkan Vekili Hakan Keçe ve eğitim ekibimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...