İHH’dan soba ve odun yardımı

İnsani Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (İHH) Elazığ Şubesi tarafından soba ve odun yardımı yapıldı.

İHH’dan soba ve odun yardımı Güncel

İHH Elazığ Şubesi tarafından kış öncesinde mülteci, ihtiyaç sahibi ve yetim ailelere hem soba hem de odun yardımında bulundu. İHH olarak fakir ve yoksul ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda çalışmaya devam ettiklerini belirten Şube Başkanı Metin Kılıç, kış öncesi yakacak yardımlarına devam ettiklerini söyledi.

Yetim,mülteci ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik soba ve odun yardımlarının devam edileceğini aktaran Kılıç, “Bu insanların yaklaşmakta olan kışı en iyi şekilde atlatmaları amacıyla elimizden geldiği kadar yardımlarımızı hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışmaktayız. İHH olarak yüzlerce aileye soba ve odun ulaştırmamıza rağmen çok sayıda ihtiyaç sahibi aile bulunuyor. Bu nedenle hayırseverlerin destek ve katkılarını bekliyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...