Elazığspor'da seçmeler başlıyor

PTT 1. Lig takımlardan Elazığspor, Gelişim Ligi için hafta sonu 2 gün boyunca futbolcu seçmeleri yapacak.

Elazığspor'da seçmeler başlıyor Spor

2015-2016 Futbol sezonunda Süper Lig ve PTT 1. Lig kulüplerinin, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) düzenlemiş olduğu Bölgesel Gelişim Ligi’ne katılması zorunluluk haline getirilmesinin ardından Elazığspor, 5-6 Eylül tarihlerinde 1999 ve 2003 doğumlular arasından lisanslı ve lisanssız sporcuların katılacağı futbolcu seçmeleri yapacak.

 Konuya ilişkin açıklama yapan Elazığspor Kulübü Altyapı Koordinatörü İlhan Aydın, “Bilindiği üzere bu sezon PTT 1. Lig kulüplerinin de Coca Cola Bölgesel Gelişim Liglerine katılması zorunlu hale getirilmiştir. Bu kapsamda Elazığspor Kulübü olarak bünyemize yeni yetenekler kazandırmak amacıyla futbolcu seçmesi gerçekleştireceğiz. Elazığspor’da oynamak isteyen tüm gençlere kapımız açık. Seçmelerde yetenekleriyle ön plana çıkan sporcuları bünyemize katarak, Elazığspor’un geleceğini sağlama almak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Seçmelere katılacak olan sporcular için 5-6 Eylül tarihlerinde saat 09.00’da Elazığ Öğretmenevi önünden servis kaldıracak olan Elazığspor, katılan gençleri Tedaş Sentetik sahasında seçmelere tabi tutacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom