Öğrenci velilerine bilinçli teknoloji eğitimi verildi

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesi Gazi İlkokulu Rehber Öğretmeni Ahmet Küçük tarafından öğrenci velilerine bilinçli teknoloji kullanımı eğitimi verildi.

Öğrenci velilerine bilinçli teknoloji eğitimi verildi
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi Gazi İlkokulu Rehber Öğretmeni Ahmet Küçük tarafından öğrenci velilerine bilinçli teknoloji kullanımı eğitimi verildi.

Gazi İlkokulunda velilere yönelik gerçekleştirilen eğitimde güvenli internet kullanımı, sosyal medyanın tehlikeleri, şiddet içerikli oyunlar üzerine bilgilendirmeler yapıldı.

Öğrenci velilerine eğitim veren Gazi İlkokulu Rehber Öğretmeni Ahmet Küçük, “Çocuklarımız toplumumuz ve milletimiz için oldukça değerlidir. Bunun bilinçle çocukların sosyal medya kullanımı üzerinde durulmuş ve sosyal medyanın tehlikeleri konusunda ailelerde farkındalık oluşturulması hedeflendi. Güvenli internet kullanımı, çocukların cinsel istismarı, şiddet içerikli oyunlar ve terör örgütlerinin sosyal medya üzerindeki faaliyetleri konusunda velilerimizi bilgilendirdik” ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...