Memur-Sen üyeleri Evkur Y. Malatyaspor maçlarını indirimli izleyecek

Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım arasında, Memur-Sen üyelerinin 2017-2018 sezonu kombine biletlerinden indirimli yararlanmaları amacıyla protokol imzalandı.

Memur-Sen üyeleri Evkur Y. Malatyaspor maçlarını indirimli izleyecek
Malatya
Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ile Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım arasında, Memur-Sen üyelerinin 2017-2018 sezonu kombine biletlerinden indirimli yararlanmaları amacıyla protokol imzalandı.

2017-2018 sezonunda iç sahada oynanacak tüm maçları kapsayan protokol gereği Memur-Sen üyeleri 175 TL ücret ödeyerek Evkur Yeni Malatyaspor’un bütün iç saha maçlarını stattan izleyebilecek.

Protokol imza töreninde bir konuşma yapan Memur-Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım, “Evkur Yeni Malatyasporumuzun sezon içerisinde evinde oynayacağı maçlarını üyelerimizin tribünde indirimli seyredebilmeleri anlamında protokol imzalamak üzere bir araya geldik. Evkur Yeni Malatyaspor bu şehir için önemli bir ortak değerdir. Hem Malatyamızın tanıtılması hem de şehrimizdeki hareketliliğin ticari, sportif anlamda üst düzeye çıkmasını sağlayan bir faktör olarak görüyoruz. Bu vesileyle Memur-Sen’e bağlı üyelerimizin Malatyasporumuzun maçlarını tribünden seyredebilmeleri açısından protokol imzalamak üzere buradayız. İnşallah hem Malatyamıza hem camiamıza hayırlı olur” şeklinde konuştu.

Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek ise, “Evkur Yeni Malatyaspor şehrimizin önemli bir markasıdır. Burada bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının takıma sahip çıkmaları bizler için çok önemlidir. Memur-Sen bu anlamda çok önemli bir adım attı. Şehrimize yapılan çok güzel bir stadımız var. Tabi bu stadı güzel kılacak olan o tribünlerin dolu olmasıdır. Bu anlamda bizler bütün sivil toplum örgütlerinden stadımızın dolması yönünde destek istiyoruz. Sağ olsun Başkanımız ve Memur-Sen yöneticileri bu konuda çok duyarlı davrandılar. Bizler de Memur-Sen üyelerinin Yeni Malatyaspor maçlarına gelmeleri için kulüp yöneticileri olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Diğer sivil toplum örgütlerinin de inşallah Yeni Malatyaspor’a sahip çıkacağına inanıyorum. Bana göre bugün imzaladığımız bu protokol çok anlamlı, inşallah hep beraber Yeni Malatyaspor’umuzu hak ettiği yere taşırız. Bu şehirde yaşayan düşüncesi, görüşü ne olursa olsun herkesin bu takıma sahip çıkması lazım. Malatyaspor’da bir sivil toplum örgütüdür” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Sağlık-Sen Malatya Şube Başkanı Mehmet Bingöl, Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek’e hediye takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...