Başbakan Binali Yıldırım’ın Erzincan’daki açılış törenine Rektör Çomaklı da katıldı

Başbakan Binali Yıldırım Erzincan'da hayata geçen projeler ve yatırımların açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı'da katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Erzincan’daki açılış törenine Rektör Çomaklı da katıldı
Erzurum
Başbakan Binali Yıldırım Erzincan’da hayata geçen projeler ve yatırımların açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’da katıldı.

Bir dizi incelemelerde bulunmak ve yeni yatırımların açılışını yapmak üzere memleketi Erzincan’a giden Başbakan Binali Yıldırım’a Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı ve üniversite üst yönetimi eşlik etti. Açılış töreninde kısa bir değerlendirme yapan Rektör Çomaklı: “Çağa ayak uyduran, yenilikleri yakından takip eden ve kendini sürekli geliştiren bir ülkeyiz. Toplumun tüm değerlerinin aynı anda, birlikte kalkınması o ülkenin kalkınmışlık değerini gösterir. Günümüzde kalkınma unsurlarını harekete geçiren ve gelişmelerine katkı sağlayan birçok etkenden bahsedilmektedir. Bunların içerisinde en etkili ve kalıcı olanı eğitimdir. Üniversitedeki çalışmaların ve toplumdaki beklentileri birbiri ile örtüşmesi bizim öncelikli hedeflerimiz arasındadır” ifadelerini kullandı.

Başbakan Binali Yıldırım, Erzincan Havalimanı’nda kendisini karşılamaya gelen hemşehrilerine hitap etti. Yıldırım, büyük Türkiye hedefi yolunda, 81 ilde hizmetlerin, yatırımların vatandaşlarla buluştuğunu ifade ederek, "Ulaşım, sağlık, eğitim, sanayi, tarım, hayvancılık yatırımlarında durmak yok" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...