Küçükşahin CHP İl Başkanlığına adaylığını açıkladı

Yeşilyurt eski CHP İlçe Başkanı Ahmet Küçükşahin, İl Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Küçükşahin CHP İl Başkanlığına adaylığını açıkladı
Malatya
Yeşilyurt eski CHP İlçe Başkanı Ahmet Küçükşahin, İl Başkanlığı için aday olduğunu açıkladı.

Bir süre önce ilçe yönetiminin istifa etmesi ile ilçe başkanlığı görevinden düşen Ahmet Küçükşahin, önümüzdeki aylarda yapılacak olan kongrede CHP’nin Malatya İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Balyoz davası mağdurlarından da olan emekli asker Dr. Ahmet Küçükşahin, 25 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Cumhuriyet Halk Partisi’nin Yeşilyurt ilçe başkanlığı görevi yaptığını ancak 23 Ekim 2017 günü yönetimde bulunan bazı isimlerin istifası ile başkanlıktan düşürüldüğünü söyledi.

Silahlı Kuvvetler Akademisi Öğretim Başkanı görevindeyken FETÖ’nün kumpası ile hapse atıldığını ve sonrasında beraat ettiğini anımsatan Küçükşahin, emekli olduktan sonra atıldığı siyasi yaşamında görevini layıkıyla yapmaya çalıştığını söyledi.

İlçe başkanlığı görevinde yaptığı çalışmalardan da bahseden Küçükşahin, önümüzdeki Aralık ayı içersinde yapılacak olan İl kongresinde CHP Malatya İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...