Küçük Savaşçıya destek

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde kanser hastalığını yenen ve okuluna kütüphane kurmaya vesile olan Gölbaşı Anadolu Lisesi öğrencisi Beyza Göknur Gültekin'e Umut ve Yaşam Derneği destek çıktı.

Küçük Savaşçıya destek
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde kanser hastalığını yenen ve okuluna kütüphane kurmaya vesile olan Gölbaşı Anadolu Lisesi öğrencisi Beyza Göknur Gültekin’e Umut ve Yaşam Derneği destek çıktı.

Umut ve Yaşam Derneği Adıyaman Gönüllü Temsilcisi Nuran Balcı’ya ne Gölbaşı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Veysel Bilen tarafından teşekkür plaketi verildi.

Umut ve Yaşam Derneği yönetim kurulu üyesi Ferda Şahin, Merkezi Trabzon’da bulunan Umut ve Yaşam Derneğinin 11 yıldır sürdürmekte olduğu kanserle mücadele çalışmalarının yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesine de imza attığını söyledi.

Ferda Şahin, “Trabzon’dan Adıyaman’a uzanan bu gönül köprüsünde Adıyaman Gönüllü Temsilcimiz Nuran Balcı’yla birlikte açılan ‘Küçük Savaşçı Kütüphanesi’ ile hem gelecek neslin ışığı olan çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak hem de kanser mücadelesi veren kızımızın hayalini gerçekleştirmesine destek olduğumuz ve bu güzel günde onun yanında olmaktan çok mutluyuz. Minik yüreğinde kocaman bir başarıya imza atan Beyza Göknur Gültekin’i yürekten kutluyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...