Vali Kalkancı: “Kadınların çalışma hayatında yer almalarını destekliyoruz”

Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar Derneği ile Kent Kadın Konseyi Vali Nurullah Naci Kalkancı'yı ziyaret etti.

Vali Kalkancı: “Kadınların çalışma hayatında yer almalarını destekliyoruz”
Adıyaman
Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar Derneği ile Kent Kadın Konseyi Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı ziyaret etti.

Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar İstihdam Derneği Başkanı Birsen Günay ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile Kent Kadın Konseyi Başkanı Gülsüm Öncel ve konsey üyeleri Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti.

Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar İstihdam Derneği Başkanı Birsen Günay, ziyarette dernek üyelerini tek tek tanıtarak, genç girişimci kadınlar olarak Adıyaman’da yürüttükleri çalışmalar ve hayata geçirmeyi düşündükleri projelerle ilgili Vali Kalkancı’ya bilgi verdi.

Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar ve İstihdam Derneği Başkan ve üyeleri ile Kent Kadın Konseyi Başkan ve üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı, “Kadınların çalışma hayatında daha fazla yer almalarını sağlayacak her türlü girişimi her zaman destekliyoruz ve desteklemeye de devam edeceğiz. Girişimci ruhlarını ortaya koyan tüm kadınlarımızı bir kez daha kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaret sonunda Adıyaman Genç Kuşak Girişimci Kadınlar İstihdam Derneği Başkanı Birsen Günay, Vali Kalkancı’ya dernek üyesi bir bayan tarafından yapılan bakır rölyef bir tablo takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...