İnönü Üniversitesispor’da teknik heyet istifa etti

Bölgesel Amatör Lig'de(BAL) 2.Grup'ta mücadele eden İnönü Üniversitesispor'da Kulüp Başkanı Nurettin Uğur 'un teknik heyet ve futbolcu ödemeleri konusunda verdiği sözleri tutmaması nedeniyle teknik heyet görevinden istifa etti.

İnönü Üniversitesispor’da teknik heyet istifa etti
Malatya
Bölgesel Amatör Lig’de(BAL) 2.Grup’ta mücadele eden İnönü Üniversitesispor’da Kulüp Başkanı Nurettin Uğur ‘un teknik heyet ve futbolcu ödemeleri konusunda verdiği sözleri tutmaması nedeniyle teknik heyet görevinden istifa etti.

Teknik ekibin BAL 2. Grup’un 7. haftasında yarın Malatya’da oynanacak Araban Belediyespor karşılaşmasında takımın başında sahaya çıkmayacağı öğrenildi.

Yeni sezon öncesi tüm haklarıyla 1932 Malatyagücü Kulübü tarafından satın alınmasına rağmen isim tescili yapılamadığı için eski adı ve logosuyla lige katılan İnönü Üniversitesispor’da yaşanan parasal sıkıntı ikinci krize dönüştü.

Peşinatlarının bir kısmı ödenmeyen futbolcular ve henüz herhangi bir ücret alamayan teknik heyete haftalar önce verilen ödeme sözünün tutulmadığı, bundan dolayı Teknik Sorumlu Murat Kurt ve ekibinin görevi bıraktığı bildirildi.

Sarı siyahlı takımda sezon öncesi de ekonomik sıkıntı kaynaklı olarak futbolcular idmanları boykot etmiş, ödemelerin bir kısmının yapılmasıyla kriz aşılmıştı.

Teknik ekibin istifasının ardından BAL 2. Grup’un 7. haftasında yarın Malatya’da oynanacak Araban Belediyespor karşılaşmasına takımı alt yapı antrenörü Cafer Aypan’ın çıkaracağı öğrenildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...