Düzgün marketler 14. Şubesine Dadaşkent’te açtı

Düzgün marketler grubu 14. Şubesini Dadaşkent semtinde düzenlenen törenle açtı.

Düzgün marketler 14. Şubesine Dadaşkent’te açtı
Erzurum
Düzgün marketler grubu 14. Şubesini Dadaşkent semtinde düzenlenen törenle açtı.

Erzurum’un yerel marketlerinden Düzgün marketler grubu kent merkezindeki 14. şubesini Aziziye İlçesi Dadaşkent semtinde açtı.

Açılış törenine Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mevlüt Doğan, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ETSO Başkanı Lütfü Yücelik ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Düzgün marketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, yerli yatırımlara dikkat çekerek, yeni açılan Dadaşkent şubesinde 80 kişinin istihdam edildiğini, grup olarak toplamda 335 kişiyi istihdam edildiğini açıkladı.

Ak Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı da Düzgün Marketler Grubunu tebrik ederek ekonomiye olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

Erzurum Ticaret Odası Başkanı Lütfi Yücelik ise “Bu şehrin kalkınması için özel sektörün önü açılması gerekiyor” dedi.

Lalapaşa Cami İmamı Emrullah Kaçar’ın dua etmesinin ardından işyeri açılışı törene katılan protokol mensuplarınca yapıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...