Gençlik ve Spor Bakanı Bak’tan 9,5 puanlık atış

Başbakan Binali Yıldırım'ın memleketi Erzincan da bir dizi temas ve açılışlarda bulunduğu programlarına eşlik etmek üzere Erzincan da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, havalı tüfek ile atış yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanı Bak’tan 9,5 puanlık atış
Erzincan
Başbakan Binali Yıldırım’ın memleketi Erzincan da bir dizi temas ve açılışlarda bulunduğu programlarına eşlik etmek üzere Erzincan da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, havalı tüfek ile atış yaptı.

Bakan Bak, Erzincan da sırasıyla Tartan Atletizm pistinde çalışma yapan sporcuları, Erzincan Bayan Futbol takımının antrenmanlarını, Erzincan Olimpik Yüzme Havuzundaki yüzme antrenmanlarını, Erzincan Yıldırım Akbulut Spor salonunundaki Badminton antrenmanlarını izleyerek sporcularla sohbet etti. Ardından Erzincan’da yeni yapılan 3 bin kişi kapasiteli spor salonunda incelemelerde bulundu. Daha sonra ise faaliyete açılacak olan Erzincan Sporcu Kamp Eğitim Merkezinde incelemelerde bulundu.

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Erzincan Sporcu Kamp Eğitim Merkezindeki sporcuların çalışmalarını izleyen Bakan Bak, ardından eline aldığı havalı tüfekle yaptığı atışlarda 10 üzerinden 9,5 puanlık derece kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...