Besni’de uyuşturucunun zararları tiyatro oyunu ile anlatıldı

Adıyaman'da uyuşturucu kullanımının zararlarının anlatıldığı 'Yarınlara geç kalmadan' adlı tiyatro oyunu ilgi gördü.

Besni’de uyuşturucunun zararları tiyatro oyunu ile anlatıldı
Adıyaman
Adıyaman’da uyuşturucu kullanımının zararlarının anlatıldığı ’Yarınlara geç kalmadan’ adlı tiyatro oyunu ilgi gördü.

Besni Servi Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kapalı Spor Salonunda sergilenen tiyatro gösterimine CHP Besni İlçe Başkanı Hakan Kılınç, Besni Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Hasan Turgut, Besni ADD Başkanı Akif Bahçeci, ve tiyatro severler katıldı. İzmir Derin Sahne Tiyatro Ekibi, oynadıkları "Yarınlara geç kalmadan" isimli oyunda aile içinde yaşanan iletişim ve ilgi eksikliği sonucunda çocukların ne tür olumsuz alışkanlık ve davranışlara yönelebileceği işlendi.

Her yıl geleneksel olarak tiyatro etkinliklerini yaptıklarını söyleyen Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Akif Bahçeci, Besni’de kurulan Uyuşturucuya Hayır Platformuna destek vermek için bu tiyatroyu getirmeyi uygun gördüklerini ifade etti. Tiyatronun beğeniyle izlendiğini de dile getiren Başkan Bahçeci, “İzmir Derin Sahne tiyatrosu oyuncularımız, uyuşturucu bağımlılığına karşı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yazılan ’Yarınlara geç kalmadan’ adlı çok güzel örnek bir oyunu sahneleyerek adeta toplumun kanayan bir yarasına parmak bastılar. Bizlerin anne baba olarak, çocuklarımızın yaşamında karşılaştığı sorunlarına karşı ilgi ve alakayı kesmememiz lazım. Çünkü onlar bizim geleceğimizin teminatı, onlar bizim yarınlarımız, onlarla ne kadar çok ilgilenirsek, onları ne kadar çok topluma ve geleceğimize yararlı bir fert olarak hazırlarsak, o kadar çok topluma yararlı bir fert olurlar" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...