Fabrika Voleybol Okulları’nın 23’üncüsü Malatya’da açıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından bugüne kadar 22 ilde açılan Fabrika Voleybol okullarının 23'üncüsü Malatya'da açıldı.

Fabrika Voleybol Okulları’nın 23’üncüsü Malatya’da açıldı
Malatya
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından bugüne kadar 22 ilde açılan Fabrika Voleybol okullarının 23’üncüsü Malatya’da açıldı.

Kapalı Spor Salonundaki açılışta renkli görüntüler oluştu.

Türkiye’nin çeşitli illerinde yetenekli olan çocukları voleybolla buluşturmayı ve ülkedeki lisanslı voleybolcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol Okulları Malatya’da da faaliyet vermeye başladı. Yapılan törenle açılan Fabrika Voleybol Okulları’nda 2005-2006, 2007-2008, 2009 ve 2010 doğumlu sporcular eğitim görüyor.

Açılışa TVF Disiplin Kurulu Üyesi Yaşar Sezikli ve Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Şefi Ömer Dağdelen ile voleybol antrenörleri katıldı.

“Hem öğrenci, hem antrenör yetişecek”

Fabrika Voleybol Okulları’nın Malatya’daki sorumlusu olan Voleybol Antrenörü Muhammed Çatar, bu önemli projenin Malatya’da da hayata geçirilecek olmasının kendilerini son derece mutlu ettiğini söyledi. Çatar, bu projeyle birlikte hem öğrenci, hem de antrenör yetişeceğini vurgulayarak, “Bu proje sayesinde birçok sporcumuz, antrenörlerimiz nezaretinde eğitim alıyorlar. Bunun voleybolumuza önemli katkıları olacaktır” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...