Başkan Erdoğan, Başkan Kutlu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve belediye meclis üyeleri, AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Erdoğan'a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Başkan Erdoğan, Başkan Kutlu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve belediye meclis üyeleri, AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Erdoğan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Belediyesi Kasım Ayı meclis toplantısından sonra Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Partili meclis üyeleri ile birlikte, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan’ı ziyaret etti.

Ziyarette heyet adına bir konuşma yapan ve Erdoğan’ın getirildiği görevde önemli işlere imza atacağına inandığını söyleyen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Mehmet Erdoğan’ı tebrik etti.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti’nin her kademesinde görev alan herkesle birlikte el ele verip hem partiyi hem de Adıyaman’ı daha ileriye götürmeyi amaçladıklarını söyledi ve ziyaretine gelen Başkan Kutlu ile meclis üyelerine teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...