Meteorolojik bilgiler artık cebinizde

En güncel ve en güvenilir hava tahmin bilgilerine ulaşabileceğiniz Meteoroloji Genel Müdürlüğü uygulaması İOS ve Android marketlerde ücretsiz olarak hizmetinizde.

Meteorolojik bilgiler artık cebinizde Güncel

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, günümüz teknolojisini kullanarak hızlı bir şekilde sektörlere ve kullanıcılara sağladığı hizmetleri cebinize kadar getiriyor.

Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı akıllı telefon ve tabletler sayesinde, günlük hayat oldukça kolaylaştı. Artık hava durumunu izlemeden dışarı çıkabilirsiniz...

Meteoroloji Elazığ 13. Bölge Müdür V. Taner Erdoğan, gelişmiş teknolojik altyapı ve 24 saat kesintisiz çalışan personelle,  meteorolojik ürün ve hizmetleri teknolojinin elverdiği her ortamda kullanıcılara ulaştırdıklarını ifade etti.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından akıllı cihazlar için geliştirilen mobil uygulama sayesinde, vatandaşların hava durumunun yanı sıra birçok bilgiye ulaşabileceklerini belirten Bölge Müdür V. Erdoğan, "Akıllı cihazlar için geliştirdiğimiz, Android hava durumu uygulaması sayesinde, bulunduğunuz her yerden, istediğiniz noktanın anlık hava durumu ve tahminlerine erişebilecek, planlarınızı rahatlıkla ve hızlıca yapabileceksiniz. Mobil uygulamayla anlık ve uzun vadeli hava durumu bilgilerine, uydu ve radar görüntülerine, meteorolojik uyarılara, deniz suyu sıcaklıkları ve kar kalınlıkları bilgilerine kolaylıkla ulaşıp meteorolojinin sesi radyosunun canlı yayınını dinleyebilirsiniz" dedi.

HABERDAR OLUN, HAZIRLIKSIZ YAKALANMAYIN

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İOS ve Android uygulamasıyla, gün içinde tahmin edilen saatlik hava durumu, saatlik tahmin grafiği, gelecek 5 güne ait tahmin edilen hava durumu, en yüksek ve en düşük sıcaklıklar, üzerine basıldığında açılan saatlik ve günlük tahmin detayları, uydu,radar, deniz suyu sıcaklıkları, kar kalınlıkları, anlık hava durumu,sıcaklık, basınç, rüzgar nem, dinamik görüntüler, güneşin doğuş ve batış saatleri ile anlık konumu bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulamanın il ve ilçe arama ve kaydetme, kayıtlı merkezlerin düzenlenmesi,GPS üzerinden hesaplanan en yakın merkezin hava durumu ve tahmin bilgileri, Uygulama içinden "Meteorolojinin Sesi Radyosu"nu dinleyebilme, farklı tasarımlara sahip widgetlar ile uygulamayı açmadan bulunulan konumdaki ya da seçilen merkezin hava durumu ve tahmin bilgisini görüntüleme gibi özellikleri de bulunuyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğüne ait bu aplikasyona GooglePlay ve AppStore üzerinden ücretsiz sahip olabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...