MHP İl Başkanlığı’na Seçilen Avşar baba ocağında

5 Kasım'da Malatya Kongre Salonu'nda gerçekleşen MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanlığı seçiminde, delegelerin büyük çoğunluğunun oylarını alan ve MHP İl Başkanlığı'na getirilen, Bülent Avşar seçimden hemen sonra Yeşiltepe'deki baba ocağına giderek anne ve babasının hayır duasını istedi.

MHP İl Başkanlığı’na Seçilen Avşar baba ocağında
Malatya
5 Kasım’da Malatya Kongre Salonu’nda gerçekleşen MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) İl Başkanlığı seçiminde, delegelerin büyük çoğunluğunun oylarını alan ve MHP İl Başkanlığı’na getirilen, Bülent Avşar seçimden hemen sonra Yeşiltepe’deki baba ocağına giderek anne ve babasının hayır duasını istedi.

Avşar burada yaptığı açıklamada, büyük bir camianın sorumluluğunu üstlendiğini belirterek,"Malatya MHP Teşkilatındaki delege kardeşlerimin şahsıma ve yönetimime vermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Tüm camiamızın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu şu dönemde, tüm ağabeylerimize ve kardeşlerimize kapımızın sonuna kadar açık olduğunu belirtmek isterim" dedi.

Seçim akşamı delegelerin tercihinin kendisinden ve yönetimden yana olduğunu belirten Avşar, "Büyük bir sorumluluk altına girdiğimizin farkındayız. MHP’nin ve Ülkü Ocakları’nın tüm kademelerinde görev aldım. Ve bugün İl Başkanı olarak davamıza sahipliğinin göstergesini yaşayacağım "ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanlığı’na getirilen Bülent Avşar ilk iş olarak Yeşiltepe’deki baba ocağına giderek anne ve babasının hayır duasını istedi.

Yeşiltepe’deki baba ocağında kardeşleri ve anne babası ile bir araya gelen Bülent Avşar, "Bugün itibariyle MHP İl Başkanlığı’na getirildim. Hikmet ehli zatlar buyuruyor ki, kendisine dinini imanını öğreten ana babası ondan razı olmadıkça, bir kimse Allah’ın sevgili kulu olamaz. İhsana kavuşma sebebi anne baba duasıdır. Ve bu düşünce ile annem ve babamın hayır dualarını almaya geldim" şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...