Merkez Camileri İçin İstişare Toplantısı Yapıldı

Erzincan'da camii ve Kur'an kurslarının ihtiyaç tespiti için istişare toplantısı yapıldı. Erzincan Belediyesi Aşevinde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, il Müftüsü Yavuz Karabayır, merkezde görev yapan cami İmam hatipleri katıldı.

Merkez Camileri İçin İstişare Toplantısı Yapıldı
Erzincan
Erzincan’da camii ve Kur’an kurslarının ihtiyaç tespiti için istişare toplantısı yapıldı. Erzincan Belediyesi Aşevinde düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, il Müftüsü Yavuz Karabayır, merkezde görev yapan cami İmam hatipleri katıldı.

Müftü Yavuz Karabayır İl Müftülüğünün hizmetlerimizi anlatarak, Erzincan Belediyesinin Müftülüğe olan desteklerini dile getirdi ve destekten dolayı kendilerine teşekkür etti. Toplantıda imam hatiplerle tek tek söz hakkı vererek sohbet eden Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, görevlilerden camilerdeki problemleri ve ihtiyaçları dinledi. Acilen çözüme kavuşturulması gereken meseleleri gündem konusu olarak değerlendiren Başkan Başsoy bu konuda yapılması gereken işleri, atılması gerekli adımları bir an önce atacaklarını ifade etti. Her şeyin güzel bir Erzincan için yapıldığını ifade eden Başsoy, din hizmetlerinde ve hizmet veren yuvalarda kalitenin, vukûfiyetin, başarının, özverinin üst düzeyde olmasını önemsediklerinin de altını çizdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...