Rektör Çomaklı, Kıbrıs’ta incelemelerde bulundu

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni (KKTC) ziyaret ederek birtakım incelemelerde bulundu.

Rektör Çomaklı, Kıbrıs’ta incelemelerde bulundu
Erzurum
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni (KKTC) ziyaret ederek birtakım incelemelerde bulundu.

Kıbrıs’ta Tatlısu Belediye Başkanı, Kıbrıs Eğitim ve Tarım Bakanları, Demokrat Parti Başkanı Serdar Denktaş ile Yakındoğu Üniversitesi ve Sosyal Bilimler Üniversitesi yetkilileriyle görüşen Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesi ile Kıbrıs’ta bulunan çeşitli kurumlarla imzalanacak işbirlikleri ve ortak projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Atatürk Üniversitesi ve Yakındoğu Üniversitesi arasında öğretim elemanı değişim programı anlaşması imzalayan Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesinin Kıbrıs’ta kurmayı planlanladığı “Kıbrıs Kampüsü” hakkında da Kıbrıs Tatlısu Belediyesi yetkilileriyle bir görüşme gerçekleştirdi. Kıbrıs’ta bulunan kamu kurumlarıyla yapılacak her türlü proje çalışmalarına açık olduklarını ifade eden Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesinin Kıbrıs’ta daha çok tanınması gerektiğini söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...