Aile ve Değerler Eğitimi Semineri verildi

Erzincan'da kadınlara aile ve değerler üzerine eğitimler verildi.

Aile ve Değerler Eğitimi Semineri verildi
Erzincan
Erzincan’da kadınlara aile ve değerler üzerine eğitimler verildi.

Erzincan Müftülüğü’ne bağlı uzman vaizi Emine Sağlam, merkez ve beldelere bağlı çeşitli Kur’an kurslarında bayanlara "Aile ve Değerler" eğitimi seminerleri veriyor. Çukurkuyu Mehmet Efendi, Kavakyolu İfakat Tanoğlu, Aydınlık Evler ve Hafız Hamza Nazır Kur’an kursunu ziyaret eden Sağlam, cami ve Kur’an kurslarında yaptığı sohbetinde, bu projenin gayesinin mahallinde problem taraması olduğunu, aile yapısının korunması için doğru bilginin elzem olduğu anlattı.

Sağlam, toplum olarak refah seviyesinin yükselmesiyle özellikle çocuklarda yalnızlaşma duygusunun artıp, paylaşım duygusunun azaldığını, bunun da bencillik ve tahammülsüzlük duygusunu beraberinde getirdiğini vurgulayarak bunun faturası; "Mutsuz aileler ve boşanmalardaki artış olarak yine topluma mal edilmektedir” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...