Vefa Konutları 4 Eylül 2018’de teslim edilecek

Sivas Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlar için inşa edilen Vefa Konutları'nın 4 Eylül 2018'de teslim edileceği bildirildi.

Vefa Konutları 4 Eylül 2018’de teslim edilecek
Sivas
Sivas Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlar için inşa edilen Vefa Konutları’nın 4 Eylül 2018’de teslim edileceği bildirildi.

Dar gelirli vatandaşlar için belediyenin kuruluşu Özbelsan A.Ş ile birlikte yapılan 400 konutluk Vefa Konutları 4 Eylül 2018’de hak sahiplerine teslim edilecek.

Kılavuz bölgesindeki kapalı cezaevinin hemen üst kısmına inşa edilen 2+1, 400 konutluk proje sayesinde dar gelirli vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi olacak.

Çok sayıda vatandaşın yaşayacağı 400 konutluk alanda, market, kasap, fırın ve çok amaçlı salonların yanı sıra cami de inşa ediliyor. Modern mimarisiyle farklı bir görünüme sahip olacak Vefa Camisi’nin kısa zamanda tamamlanması hedefleniyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...