Garip, Geri Gönderme Merkezi Müdürlüğüne atandı

Erzurum'un Aşkale İlçesi'nde bulunan İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezi 2 Müdürlüğü'nde görev yapan Yaşar Garip, gösterdiği başarılarından dolayı Erzurum Valiliği onayı ile Geri Gönderme Merkezi 1 müdürlüğüne atandı.

Garip, Geri Gönderme Merkezi Müdürlüğüne atandı
Erzurum
Erzurum’un Aşkale İlçesi’nde bulunan İl Göç İdaresi Müdürlüğü Geri Gönderme Merkezi 2 Müdürlüğü’nde görev yapan Yaşar Garip, gösterdiği başarılarından dolayı Erzurum Valiliği onayı ile Geri Gönderme Merkezi 1 müdürlüğüne atandı.

Önceki görev yaptığı Geri Gönderme Merkezindeki çalışmaları ve kurumda barındırdıkları yabancı insanlarla olan diyaloğu ve personeli ile olan uyumuyla başarılarıyla dikkatleri üzerine toplayan Yaşar Garip’in Geri Gönderme Merkezi Müdürlüğüne atanması memnuniyetle karşılandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...