Milletvekili Ilıcalı’dan şampiyon atlı spora arpa desteği

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, birinci ligde ikinci kez şampiyon olan Akıncılar Atlı Spor Kulübü'nü ziyaret etti. Kulüp yönetimi ve sporcuları tebrik eden Ilıcalı, Kulübe destek olmak için arpa yardımında bulundu.

Milletvekili Ilıcalı’dan şampiyon atlı spora arpa desteği
Erzurum
AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, birinci ligde ikinci kez şampiyon olan Akıncılar Atlı Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Kulüp yönetimi ve sporcuları tebrik eden Ilıcalı, Kulübe destek olmak için arpa yardımında bulundu.

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan himayesinde oluşturulan Türkiye atlı cirit liginde, büyük bir başarıya imza atarak art arda ikinci defa şampiyon olan Akıncılar Atlı Spor Kulübünü ziyaret etti. İkisi birinci lig olmak üzere 5’inci kez şampiyon olan Aıncılar Atlı Spor Kulübünü tebrik eden Ilıcalı, "Ilıcamızın bu güzide takımını tebrik ediyorum. Akıncılar Atlı Spor Kulübümüz cirit liginde iki seferdir üst üste şampiyon oluyor. Büyük bir emek ortaya koyan Başkanımın şahsında tüm yönetimi ve sporcuları tebrik ediyorum. Ben sizleri hem tebrik etmek hem de çam sakızı çoban armağanı bir hediye takdim etmek için ziyaret ettim. Atlarımıza arpa yardımı olması adına 5 bin TL lik ödülümüzü size takdim ediyorum. Allah hayırlı etsin. Başarılar diliyorum" dedi.

Ilıcalı, Cirit Klüp Başkanlarını da Dinledi

Geleneksek sporlarımızdan ciritin gelişmesi ve yaygınlaştırılması için büyük bir çaba gösteren Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Erzurum Cirit Kulübü Başkanlarıyla kahvaltıda bir araya gelerek Kulüp yöneticilerinin sorunlarını dinledi. Büyük sorunlardan biri olan cirit atları için arpa desteği konusunda Toprak Mahsülleri Ofisi Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu ile görüşen Ilıcalı Erzurum’daki cirit kulüp başkanlarıyla kahvaltıda bir araya geldik. Toplantı da sorunları dinledik. Destek verilmesi gereken önemli konular var. Notlarımızı aldık. Sizin de temsilciniz vardı. Ankara’da onlarında temsilcisi olacağım. Kulübü büyük bir başarıya imza atarak 81 kulüp içerisinde şampiyon oldu. Şampiyon takımı, tesislerinde ziyaret eden Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, "Üstün galibiyetinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Bu imkanlarla böyle bir başarı elde etmeniz takdire şayan. Bizlerde bu başarının ardından üzerimize düşeni yapıp sizlere destek olacağız" dedi.

Şampiyonluk kupasını, Etnospor Konfedarasyonu başkanı Bilal Erdoğan’ın elinden alan Akıncılar kulübü başkanı Atilla Gezmiş, "81 kulüp arasında gerçekleştirilen bu yarışlarda namağlup çıkarak Türkiye şampiyonu olduk. Bazı imkansızlıklar arasında yürüttüğümüz çalışmalarla bu başarıyı elde etmek bizim için gurur verici. Bizler destek gördüğümüz sürece bu başarılara yenilerini ekleyerek yolumuza devan edeceğiz" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...