Hollanda’da yaşayan gurbetçilerden engellilere tekerlekli sandalye desteği

Hollanda'da yaşayan gurbetçiler tarafından kurulan All For Life Foundation Derneği tarafından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet alan engellilere 40 tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Hollanda’da yaşayan gurbetçilerden engellilere tekerlekli sandalye desteği
Erzurum
Hollanda’da yaşayan gurbetçiler tarafından kurulan All For Life Foundation Derneği tarafından Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet alan engellilere 40 tekerlekli sandalye desteğinde bulundu.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde yapılan tekerlekli sandalye dağıtım törenine Erzurum Vali Yardımcısı Muharrem Eligül, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, All For Life Foundation Derneği Başkan Yardımcısı, Erdal Elibol, ASP İl Müdür Yardımcıları İsmet Erdal, Harun Akpınar, Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Polat, Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yusuf Yiğit, Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Yeşilyurt, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürü Şükran Göktaş, Çocuk Destek Merkezi Müdürü Bekir Gezer, Atatürk Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Muhsin Arslan dernek yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda engelli vatandaş katıldı.

All For Life Foundation Derneği Bakanı Erdal Elibol burada yaptığı konuşmada, ASP İl Müdürlüğünün yardımlaşma konusunda önemli bir köprü görevi üstlendiğini belirterek, bu yardımların ulaşmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

ASP İl Müdürü İlbaş uzaktaki yakınlarımızın bu anlamlı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, 40 tekerlekli sandalyenin ihtiyaç sahiplerine ulaştığını söyledi. Hollanda’da yaşayan gurbetçilerin anlamlı çalışmalarla gündeme geldiğini belirten İlbaş, ‘’ Daha öncede All For Life Foundation Derneği tarafından kuruluşlarımızda kalan çocuklara anlamlı destekler sağlandı. Bu konuda büyük duyarlılık gösteren Erdal Elibol, Fatih Kobaza, İş adamı Nejdet Aydın ve dernek yönetim kuruluna engelli vatandaşlarımız ve kurumumuz adına teşekkürlerimi iletiyorum’’ dedi.

Erzurum Vali Yardımcısı Muharrem Eligül ise All For Life Foundation Derneği yöneticilerine bu anlamlı destekten dolayı teşekkür ederek, engelli ve yaşlılara gereken desteği vermenin önemine değindi.

Herkesin bir engelli adayı olduğunu anımsatan Eligül, ‘’Hepimiz birer engelli adayıyız. Bugün azalarımız sağ olsa da bir saat sonrası ne olacağımızı bilemiyoruz. O açıdan engellilere ve yaşlılara gereken önemi vermek en temel görevimiz. Engellilerin hayatını kolaylaştırmak herkesin görevidir, engellilere ve yaşlılara yapılan bu hizmetleri önemsiyoruz. Engellilerimize destek veren Erdal Elibol ve dernek yönetim kuruluna teşekkür ediyorum’’ dedi.

Tören sonunda Vali Yardımcısı Eligül tarafından All For Life Foundation Derneği Başkan Yardımcısı Elibol’a engelliler tarafından yapılan tablo taktim edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...