İl Özel İdaresi’ne ait taşınmazlar satışa sunulacak

Sivas İl Özel İdaresi mülkiyeti kendisine ait olan Kadıburhanettin Mahallesi'ndeki arsa ile Örtülüpınar Mahallesi'nde bulunan daireleri satışa çıkardı.

İl Özel İdaresi’ne ait taşınmazlar satışa sunulacak
Sivas
Sivas İl Özel İdaresi mülkiyeti kendisine ait olan Kadıburhanettin Mahallesi’ndeki arsa ile Örtülüpınar Mahallesi’nde bulunan daireleri satışa çıkardı.

Örtülüpınar Mahallesi Tekel Sokak kale koridorunda bulunan Başara Apartmanı A bloktaki 10 adet daire toplu olarak 2 milyon TL muhammen bedelle ve Kadıburhanettin Mahallesinde toplam 13 bin metre kare yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmaz ise 13 milyon TL muhammen bedelle; 2886 sayılı devlet ihale kanununun 35. maddesi uyarınca kapalı teklif suretiyle satışa sunulacak. İl Özel İdaresi İl Encümen Salonu’ndaki ihaleler 14 Kasım tarihinde saat 10.00’da başlayacak. Gerçekleştirilecek satış ile kuruma ait gayrimenkullerin kamu yararı gözetilerek değerlendirilmesi sağlanacak.

Dairelerin satışı için gerekli olan ihale şartnamesinin hazırlandığını ifade eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, yerel ve ulusal basın aracılığıyla ihalelere yoğun bir katılımın sağlanmasını beklediklerini dile getirerek,"Elde ettiğimiz gelirleri kırsal alt yapı başta olmak üzere diğer hizmetlerin yerine getirilmesinde kullanacağız. Taşınmazları satın alanlara şimdiden hayırlı olması temennisinde bulunuyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...