Kahta Belediyesi kışlık bot dağıtımı yaptı

Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediyesi Fen İşlerine bağlı çalışan personellere kışlık bot dağıtımı yaptı.

Kahta Belediyesi kışlık bot dağıtımı yaptı
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta İlçe Belediyesi Fen İşlerine bağlı çalışan personellere kışlık bot dağıtımı yaptı.

Kahta Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren fen işleri, park ve bahçeler ile temizlik işleri bünyesinde çalışan personellere Kahta Belediyesi yaklaşan kış mevsiminde daha rahat çalışmaları için kış koşullarına dayanıklılığı sağlamak için kışlık bot dağıtımını gerçekleştirildi.

Sahada görev yapan fen işleri, park ve bahçeler ile temizlik işleri ekiplerine daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için kışlık bot verdiklerini vurgulayan Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, “Amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet vermektir. Halktan aldığımız destek ile en iyi hizmeti yerine getirmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Kahta Belediyesi olarak yapacağımız çalışmalar ile ilçenin daha temiz ve modern bir kent olması için çaba gösteriyoruz. Ekiplerimize daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için kışlık bot dağıttık. Böylelikle personelimiz çalışmalarını daha rahat yapılabilecektir” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...