Kulp Belediyesinden 2 bin 124 öğrenciye kırtasiye yardımı

Diyarbakır'ın Kulp İlçe Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde bulunan 22 ilköğretim ve anaokulunda eğitim gören 2 bin 124 öğrenciye 95 bin TL tutarında kırtasiye yardımında bulundu.

Kulp Belediyesinden 2 bin 124 öğrenciye kırtasiye yardımı
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kulp İlçe Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde bulunan 22 ilköğretim ve anaokulunda eğitim gören 2 bin 124 öğrenciye 95 bin TL tutarında kırtasiye yardımında bulundu.

Kulp Belediye Başkanı Fatih Dülgeroğlu, “İlçemizde bulunan okullarda eğitim gören birçok öğrencimizin aileleri ekonomik anlamda dar gelirli ailelerden oluşmaktadır. Eğitim gören çocuklarımızın bu konuda sıkıntı yaşamamaları, okul için gerekli her türlü araç-gerece sahip olmaları ve hiçbir anlamda eksiklik hissetmemeleri için öğrencilerimize kırtasiye desteğinde bulunduk. Eğitim konusunda oluşabilecek her türlü aksaklığı ivedilikle çözümlemeye her an için hazırız. Bütün öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyor Vatanına, milletine ve toplumuna hayırlı birer evlat olmalarını temenni ediyorum ”dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...