Büyükşehir Meclisi Kasım ayı toplantısı başladı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Kasım ayı toplantısı, bugün yapılan 1. birleşimle başladı.

Büyükşehir Meclisi Kasım ayı toplantısı başladı
Malatya
Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Kasım ayı toplantısı, bugün yapılan 1. birleşimle başladı.

Saat 14.00’de Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şefik Şengün başkanlık etti.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda, bazı maddeler ilgili komisyonlara havale edilirken, bazı maddeler ise komisyon kararları doğrultusunda ertelendi.

Okul ve cami için arsa tahsis edildi

Büyükşehir Meclisi, gündem maddeleri içerisinde yer alan, mülkiyeti Büyükşehir Belediyesine ait 3 ayrı mahallede yaklaşık 7 bin 100 metrekarelik 3 parselin okul yapılmak kaydıyla 25 yıllığına bedelsiz olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tahsis edilmesi, Yaka Mahallesinde 2 bin 350 metrekarelik bir parselin cami yapılmak üzere 25 yıllığına Yeşilyurt İlçe Müftülüğüne tahsis edilmesi, Doğanşehir’de 15 dönümlük alanın mezarlık alanı olarak Reşadiye Mahallesine tahsis edilmesi kararlaştırılırken, bir vakfın ‘Gençler ile Geleceğe’ projesine ortak olunması, Arapgir Belediye Başkanlığının 2017 yılına ait 1 milyon 500 bin liralık ek bütçesinin kabulüne karar verildi.

2. birleşim 14 Kasım’da

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı toplantısının 2. birleşimi 14 Kasım Salı günü saat 14.00’de yapılacak.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...