Adli Kolluk Koordinasyon Toplantısı düzenlendi

Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Adli Kolluk Koordinasyon Toplantısı düzenlendi.

Adli Kolluk Koordinasyon Toplantısı düzenlendi
Erzurum
Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Adli Kolluk Koordinasyon Toplantısı düzenlendi.

Erzurum Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, adli hizmetlerin yürütülmesinde yaşanan sorunların tartışılması ve çözüm yollarının aranması, soruşturma işlemlerinin en seri ve sağlıklı biçimde yürütülmesinin sağlanması suretiyle adli soruşturma sürecinin adil yargılanma hakkına en uygun şekilde sonuçlandırılmasına yardımcı olunması, adli kolluk görevini ifa eden İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Gümrük Muhafaza Kaçakçılık İstihbarat Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, Merkez Komutanlığı görevlilerinin bağlantılı olaylarla ilgili soruşturma işlemlerinde uygulama birliğinin sağlanması amacıyla Erzurum Adliyesi Konferans Salonunda Adli Kolluk Koordinasyon toplantısı yapıldı.

Toplantıya, Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Erdal Kuruçay, Erzurum Cumhuriyet Savcıları, Erzurum İl Emniyet Müdürü Mehmet Arslan, Erzurum İl Jandarma Komutanı Albay Bekir Uzun, Erzurum Merkez Komutanı Albay Ahmet Barmanbek, Erzurum Gümrük Müdürü Ali Gökdemir, Erzurum Orman İşletme Müdürü Veli Günal, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlükleri ve İlçe Jandarma Komutanlıklarının yetkilileri katıldı.

Toplantıda Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal ve Cumhuriyet Savcısı Mustafa Kemal Gül tarafından soruşturmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar dile getirilerek, bu hususlara ilişkin sunum notları katılımcılara dağıtılmış ve katılımcıların dile getirdikleri talep ve sorunlar not alınarak çözüm yolları bulunmaya çalışıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...