Çayda Çıra’da kanalizasyon çalışması

Elazığ Belediyesi şehrin en yeni yerleşim yeri olan Çayda Çıra Mahallesinde vatandaşların ilerleyen dönemde sıkıntı yaşamaması adına alt yapı çalışmalarına ağırlık vererek devam ediyor.

Çayda Çıra’da kanalizasyon çalışması Güncel
Elazığ Belediyesi şehrin en yeni yerleşim yeri olan Çayda Çıra Mahallesinde vatandaşların ilerleyen dönemde sıkıntı yaşamaması adına alt yapı çalışmalarına ağırlık vererek devam ediyor. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’da “Çayda Çıra Mahallesinde çalışmalarımız süratli bir şekilde devam ediyor” dedi.
 
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler mevsim şartlarının da uygun olmasını fırsat bilerek Çayda Çıra Mahallesinde kanalizasyon çalışmasına ağırlık veriyorlar. 200 çaplı beton borularla kademeli olarak kazılar gerçekleştiren ekipler, ilk etapta yaklaşık olarak 1000 metrenin üzerinde bir alanda çalışmalarını tamamlama noktasına geldiler. 
 
Çayda Çıra Mahallesinin Elazığ’ın en yeni yerleşim yeri olması ve süratli bir şekilde nüfusunun artması nedeniyle bu alanda son dönemde çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Başkan Selmanoğlu, şuan için alt yapı noktasında sıkıntı yaşanmamasına rağmen ilerleyen yıllarda oluşabilecek nüfus artışını göz önüne alarak Çayda Çıra Mahallesinde alt yapı çalışmalarına süratli bir şekilde devam edeceklerini” söyledi.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom