Vali Gül, Okullar Bölgesi’nde incelemelerde bulundu

Sivas Valisi Davut Gül, okullar bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Gül, Okullar Bölgesi’nde incelemelerde bulundu
Sivas
Sivas Valisi Davut Gül, okullar bölgesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Sivas İl Özel İdaresi tarafından çevre düzenlemesi yapılarak yeni bir görünüme kazandırılan okullar bölgesini ziyaret eden Vali Gül, eğitim kampüsünü gezerek yapılan çalışmaları inceledi ve çalışanlar ile sohbet etti.

Ardından Şehir Muhammet Onur Demir Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Gül Okul Müdürü Ali Işıkver ile okulu gezerek okul hakkında bilgi aldı. Ziyarette sınıfları da ziyaret Gül öğrencilerle görüşerek öğrencilerin talep ve sorunlarını diledi.

Burada konuşan Gül, yapılan çalışmalara öğrencilerin sahip çıkmasını isteyerek, "Buranın geçen sene ki halini iyi kötü bilirsiniz bataklık halindeydi. Emek harcadık, para harcadık, zaman harcadık. Bu yapılanların muhafaza edilmesi lazım. Yapılanı kırmanın, üzerlerini yazmanın ve bunu bir şekilde kullanılmaz duruma getirmenin size de, bize de, devlete de bir faydası yok. Sonuç itibari ile harcadığımız tüm paralar sizin paranız, sizin verginiz. Bu konuda daha hassas olursanız memnun oluruz. Her sene kırılanı yapma ihtimalimiz yok. Muhafaza ederseniz sizden sonraki çocuklar da kullanır. Muhafaza etmezseniz yaptığımızın için hiçbir hükmü kalmaz. Sosyal medyadan da ulaşıyorsunuz; ’Şu kırıldı, bu bozuldu’ diye kıran da bozan da muhtemelen sizin arkadaşlarınız, sizin içinizden birileri." dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...