Vali Mantı, çocuklarla bir araya geldi

Bingöl Valisi Ali Mantı, bakım ve koruma altındaki çocuklarla bir araya geldi.

Vali Mantı, çocuklarla bir araya geldi
Bingöl
Bingöl Valisi Ali Mantı, bakım ve koruma altındaki çocuklarla bir araya geldi.

Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Yücel Barakazi ve eşleri, İller Bankası Sevgi Evleri Kız Yetiştirme Yurdu ve Çocuk Yuvası’nda kalan bakım ve koruma altındaki çocuklarla buluştu. Diğer protokol üyelerininde eşlik ettiği programda, Vali Mantı ve Başkan Barakazi, çocuklarla yakından ilgilendi.

Kendilerine emanet edilen çocukları geleceğe en güzel şekilde hazırlamak ve onları iyi birer insan olarak topluma kazandırabilmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Vali Mantı;"Çocuklarımızı sevgi ve şefkat ile kucaklamalı, yarınlarımızın teminatı olan emanetlerimizi en güzel şekilde hayata hazırlamalıyız. Sıcak, samimi ve sevgi dolu bir yuvanın eksikliğini hissettirmeyecek aile ortamları hazırlamamız lazım. Onlar hepimizin çocukları ve çocuklarımıza devlet ve millet olarak sahip çıkmamız da bizim sorumluluğumuzdur” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...