Başkan Aydın, kadınlara projeleri anlattı

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın AK Parti Kadın Kolları teşkilatına yapılan çalışmaları anlattı.

Başkan Aydın, kadınlara projeleri anlattı
Sivas
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın AK Parti Kadın Kolları teşkilatına yapılan çalışmaları anlattı.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen programda çalışmaları anlatan Başkan Aydın Sivas’ta göreve başladığında yaşanan su sorununun giderildiğini belirterek,"İlk olarak şehir şebekesinde suyun sorunsuz akışını sağladık, sonrasında suyu dezenfekte etmek için çalışmalar başlattık ve bugün ilimizde çeşmelerden akan sular güvenle içilebilecek durumda. Bunu sağladıktan sonra yağmursuyu hatlarıyla, kanalizasyon hatlarını ayırarak Sivas’ta her yağışta baş gösteren göllenmenin önüne geçtik" dedi.

Başkan Aydın çöp depolama alanında yaşanan sorunlarında giderildiğine vurgu yaparak,"Vahşi depolamadan düzenli depolama alanına geçtik. Bununla yetinmedik, çöpten elektrik üretimi yapmaya başladık. Böylelikle 10 bin hanenin elektrik üretimini sağladık. Bu belediyeye yeni bir gelir oldu, bununla da yetinmedik çöp ayrıştırma tesisini kurduk" şeklinde konuştu.

Başkan Aydın, programda Sivas’ta kadınlara yönelik yapılan projelerde hakkında da bilgi verdi. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Semiha Ekinci programın sonunda Başkan Aydın’a günün anısına hediye takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...