Hakkari şehidi Özyurt için Mevlit verildi

Terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit düşen Sözleşmeli Er Ersin Özyurt'un baba ocağında mevlit verildi.

Hakkari şehidi Özyurt için Mevlit verildi
Bingöl
Terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit düşen Sözleşmeli Er Ersin Özyurt’un baba ocağında mevlit verildi.

2 Kasım 2017 Hakkari’nin Şemdinli İlçesinde sıfır noktasında terör örgütü PKK ile girilen çatışmada yaralanan ve kaldırıldığını hastanede şehit düşen Bingöllü sözleşmeli Er Ersin Özyurt’ın Murat Köyü Alak mezrasındaki baba ocağında mevlit verildi. Programa Vali Ali Mantı’nın yanı sıra, Kaymakam Fatih Okumuş, İlçe Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.

Vali Mantı konuşmasında," Vatan, millet, din, devlet, bayrak ve ezan uğruna şehit olan başta Ersin kardeşimiz olmak üzere, tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Biz böyle bir ve beraber olduğumuz müddetçe, ne dahili ne de harici ihanet şebekeleri bizim birliğimizi ve beraberliğimizi bozamayacaktır. Buradaki birliğimiz, kalabalığımız aynı zamanda gönül birliğimizde bunu gösteriyor. Hepinizden Allah razı olsun. Şehit Ersin kardeşimize ve tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin, gazilerimize güç kuvvet versin, ülkemize milletimize güç kuvvet versin, Annelerine, babalarına sabır versin” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...