AK Parti Gemerek teşkilatı üyeleri organlarını bağışladı

AK Parti Gemerek İlçe Başkanlığı üyeleri 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası dolayısıyla organlarını bağışladı.

AK Parti Gemerek teşkilatı üyeleri organlarını bağışladı
Sivas
AK Parti Gemerek İlçe Başkanlığı üyeleri 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası dolayısıyla organlarını bağışladı.

AK Parti Gemerek İlçe Başkanı Hacı Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri Gemerek Devlet Hastanesi’ne gelerek kurulan stantta organlarını bağışladı. Gemerek Devlet Hastanesi Müdür Vekili Halil Otyakmaz’dan organ bağışı ile ilgili bilgi alan Yalçın ve beraberindekiler daha sonra Gemerek Devlet Hastanesi Başhekim Vekili Uzm. Dr. Muhammet Kızmaz’la bir araya geldi. Kızmaz, organ bağışının önemine dikkat çekerek duyarlı bir davranışta bulundukları için heyete teşekkür etti.

AK Parti Gemerek İlçe Başkanı Hacı Yalçın Organ Bağışı Haftası dolayısıyla yönetim kurulu üyeleriyle birlikte farkındalık oluşturmak amacıyla organlarını bağışladıklarını belirterek,"Organ bağışının önemini anlatmak amacıyla bu organizasyonu yaptık. Bir organ bir can kurtarır düşüncesiyle ben katılım sağlayan bütün üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Aksoy ise,"Dünyada organ bağışı sayısı 1 milyonda 20 iken ülkemizde bu rakam ne yazık ki 1 milyonda 2 kişiye kadar düşüyor. Bu duruma farkındalık getirmek amacıyla Gemerek Devlet Hastanemizde kurulan organ bağış standına gelerek organlarımızı bağışladık. Umarım bu ülkemizdeki diğer insanlara da örnek olur" diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...