Denetmenlerden özel eğitim kurumuna övgü

Bilfen-Bilnet Okulları Genel Merkez eğitim koordinatörleri, Diyarbakır Okulları'nda incelemelerde bulundu. Koordinatörler, eğitim kalitesi ve koşullarının günden güne arttığına dikkat çekerken, Diyarbakır Bilfen-Bilnet Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karakoç, eğitim kalitesini artırmak için tüm imkanları seferber ederek kısa zamanda tercih edilen eğitim kurumu haline gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Denetmenlerden özel eğitim kurumuna övgü
Diyarbakır
Bilfen-Bilnet Okulları Genel Merkez eğitim koordinatörleri, Diyarbakır Okulları’nda incelemelerde bulundu. Koordinatörler, eğitim kalitesi ve koşullarının günden güne arttığına dikkat çekerken, Diyarbakır Bilfen-Bilnet Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karakoç, eğitim kalitesini artırmak için tüm imkanları seferber ederek kısa zamanda tercih edilen eğitim kurumu haline gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Diyarbakır Bilfen-Bilnet Okulları, Bilfen-Bilnet Eğitim Kurumları Genel Merkezi’nin denetiminden başarıyla geçti. Genel merkez eğitim koordinatörleri, tam gün olarak yaptıkları denetimlerde hem genel merkezin belirlediği fiziki şartları, hijyen koşullarını ve eğitim kalitesini inceledi, hem de öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldığı toplantılar gerçekleştirdi. Sınıfları ziyaret ederek öğretmenlerin ders anlatımlarına da şahit olan ve öğrencilerle görüşen denetim ekibi, şartların günden güne iyiye gittiğini dile getirerek, okula tam not verdi.

Eğitim Koordinatörü Fatma Tuğcu, İlköğretim Koordinatörü Adem Türedi, Ortaokul Koordinatörü Seçil Kara, PDR Koordinatörü Seda Genç, Anaokul PDR Bölüm Başkanı Ayşe Tuzcu, Türkçe Bölüm Başkanı Nebile Çiğdem Gülsever, Fen Bilimleri Bölüm Başkanı Çağlayan Karakoç ve Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı Emel Karaismailoğulları’ndan oluşan denetleme ekibi, öğrenciler ile veliler de görüşmeler yaparak okulun eğitim kalitesinden memnun olduklarını dile getirdi. Diyarbakır Bilfen-Bilnet Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Karakoç’a, Diyarbakır’da eğitimin gelişmesine ve Bilfen-Bilnet markasının iyi şekilde temsil etmesi nedeniyle teşekkür eden denetleme ekibi okuldan memnun şekilde ayrıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...