Vücutta oluşan istenmeyen yağlar psikolojiyi bozuyor

Vücutta oluşan istenmeyen yağların psikolojiyi bozduğunu kaydeden Doktor Emrah Çinik, proshockice tedavisi hakkında bilgiler verdi.

Vücutta oluşan istenmeyen yağlar psikolojiyi bozuyor
Erzurum
Vücutta oluşan istenmeyen yağların psikolojiyi bozduğunu kaydeden Doktor Emrah Çinik, proshockice tedavisi hakkında bilgiler verdi.

Çinik Estetik Kliniğinden Doktor Emrah Çinik, proshockice uygulamasının, istenmeyen yağlanmaların olduğu bölgelere belli bir derece soğukluk verilip ardından akustik ses dalgaları ile diğer dokulara herhangi bir müdahale olmaksızın bölgesel incelme sağlamayı amaçlayan bir tedavi yöntemi olduğunu belirtti.

Çinik, “Yöntemin temel mantığı, yağ hücrelerinin soğuğa karşı diğer hücrelerden daha duyarlı olması üzerine kuruludur ve soğutma işlemi ile hedef alınan yağ hücrelerinin yapısı güçsüzleştirilip ses dalgaları ile yağ hücrelerini parçalamaktır. Parçalanan yağ hücreleri birkaç hafta süre içerisinde vücut tarafından atılmaktadır” dedi.

Proshockice uygulaması nasıl gerçekleştirilir?

Kişinin beklentileri ve hekimin tespitleri doğrultusunda proshockice uygulamasının gerçekleştirileceği bölgeler ve uygulama planının belirlendiğini ifade eden Doktor Emrah Çinik, “İlk aşamada proshockice mantığı içerisinde shockIce başlığı ile uygulamanın yapılacağı bölgelere vakum ile soğuk etkisi sağlanır. İkinci aşamada shock probe başlığı ile aynı bölgeler üzerinde Akustik Ses / Şok Dalga Terapisi uygulanarak işlem tamamlanır. Cerrahi müdahale gerektirmeksizin tek bir seansta bile 3,5 - 4 cm incelme sağlanabilmektedir. Özellikle basen, iç bacaklar, karın ve yan bölgeler gibi alanlarda incelme sağlanmasında etkilidir. Yağ yakımı sağlar. Kilo verildiğinde incelme gözlemlenmeyen, ancak kilo alındığında vücut yağlarının depolandığı sorunlu bölgelerde incelmeyi mümkün kılar. Vücut biçimlendirir. Selülitli görüntüyü iyileştirir. Genel itibariyle ciltte toparlanma oluşturur. Proshockice uygulaması, amaçlanan tedavi doğrultusunda kişiden kişiye değişmek ile birlikte ortalama 35 - 75 dakika arasında sürer. Ortalama 7 - 10 gün aralıklar ile yapılacak 8 - 10 seans uygulama (kişiye özel farklı seans sayısı ve sıklığı belirlenebilmektedir) ile istenilen sonuçlara ulaşılmaktadır” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...