Rektör Çomaklı: “Disiplinlerarası İşbirliklerine Önem Veriyoruz”

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı fakülte, bölüm ve birim ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Rektör Çomaklı: “Disiplinlerarası İşbirliklerine Önem Veriyoruz”
Erzurum
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı fakülte, bölüm ve birim ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

İlahiyat, Eczacılık, Radyoloji, Ortopedi, Acil, Üroloji ve Kadın Doğum birimlerinde incelemelerde bulunan Rektör Çomaklı, birim yöneticileri ve akademisyenlerle bir araya geldi.

Atatürk Üniversitesinin Erzurum’un marka değeri ile gelişimine önemli ölçüde katkı sağladığını belirten Rektör Çomaklı: “Bu sorumluluğun bilincinde olarak sportif, sosyal ve bilimsel yatırımlar yapıyor, bu yatırımları başarıya dönüştürüyoruz. Yeni dönemde öğrencilerin, akademisyenlerin ve çalışanların öğrenim, öğretim, çalışma ve yaşam kalitelerini üst seviyeye çıkartmak için projeler hazırlıyor, bu doğrultuda adımlar atıyoruz. Disiplinlerarası işbirlikleri yaparak birimlerimizin birbirleri ile daha sağlıklı iletişim kurmalarını sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Atatürk Üniversitesinin kuruluşundan bu yana toplumun gelişimine katkı sağlamayı kendine misyon edindiğini ve onun da ötesinde daha yaşanılabilir bir dünya için çalışmayı ilke edinen bir eğitim-öğretim kurumu olduğunu belirten Çomaklı: “Türkiye’nin en köklü fakültelerine sahip olan üniversitemiz, sağlık alanında yaptığı çalışmalarla da adından sık sık söz ettiriyor. Bölgenin sağlık yükünü önemli ölçüde hafifleten hastanemiz, en yeni teknoloji cihazları ile donatılmış olarak sağlık alanında büyük hizmetler vermeye devam ediyor” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...