Bingöl’de 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü programı

Bingöl'de 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü nedeniyle program düzenlendi.

Bingöl’de 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü programı
Bingöl
Bingöl’de 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle program düzenlendi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. yılı nedeniyle Bingöl Belediyesi Kültür Merkezi’nde anma programı düzenledi. Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hayrettin Mülayim tarafından günün anlam önemini belirten konuşma yapıldı. Daha sonra Karşıyaka Anadolu Lisesi öğrencisi Selda Yıldız, Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi öğrencisi Derya Güven, Atatürk’le ilgili şiirler okudu.

Bingöl 49’uncu Komando Tugay Komutanlığı tarafından hazırlanan ‘Atatürk’ konulu sinevizyon gösterisinin ardından öğrenciler, "10 Kasım" temalı gösteri düzenlendi. Program oratoryonun ardından sona erdi.

Programa Vali Ali Mantı, 49’uncu Tugay Komutanı Tuğgenerel Ersin Altay, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş, İl Emniyet Müdürü Metin Akay, kurum müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...