Çamlıca Okullarında 10 Kasım hüznü

Çamlıca Okulları, yöneticisinden hizmetlisine tüm kadrosu ve öğrencileri ile 10 Kasım sabahı saat 9'u 5 geçe Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşunda bulanarak, büyük önderi andı.

Çamlıca Okullarında 10 Kasım hüznü
Malatya
Çamlıca Okulları, yöneticisinden hizmetlisine tüm kadrosu ve öğrencileri ile 10 Kasım sabahı saat 9’u 5 geçe Mustafa Kemal Atatürk için saygı duruşunda bulanarak, büyük önderi andı.

Çamlıca Okulları, 10 Kasım’da vatanımızın kurtarıcısı ve cumhuriyetimizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ü andı. Türkçe Öğretmeni Abuzer Ükil ve Müzik Öğretmeni Hatice Nur Menevşe rehberliğinde öğrencilerinin hazırlamış olduğu anma programında Atatürk temalı yazı ve şiirler okundu. "Atamın İzinde" adlı oratoryo gösterisi ile izleyenler gözyaşlarını tutamadı.

Okul tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Aradan 79 yıl geçmesine rağmen Türk ulusunda her geçen gün kat kat büyüyen bir sevgiyle, Çamlıca Okullarında Mustafa Kemal Atatürk’e layık bir anma programı gerçekleşti. Atamızı bir kez daha saygıyla yad ediyoruz” denildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...